Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

MUŽI VYBOJOVALI PRVNÍ VÝHRU V MOSTĚ

BK Baník Most A - BA Louny 61:76 (12:22 33:45 50:57)

V rámci 4. Kola Severočeské ligy hráli naši muži již třetí venkovní zápas v řadě, tentokráte na horké půdě „nového“ týmu SČL BK Baník Most A, který před sezonou vznikl spojením Baníku a BNK Most. Hosté v minulém kole vyhráli na mistrovské půdě Slunety a na svém kontě před utkáním měli dvě výhry. Náš tým v minulém kole po špatném výkonu podruhé prohrál nízkým rozdílem (Sluneta -7, Děčín -4) v Děčíně a vzhledem k tomu, že letos se hraje pouze základní část, bylo potřeba v Mostě zabrat a vybojovat konečně první letošní výhru. S tím vstoupil náš tým také do utkání a především díky velice dobré obraně a bojovnosti na doskoku jsme si vybojovali po první čtvrtině velice dobrý náskok 12:22. Ve stejném duchu probíhala také čtvrtina druhá, která vypadala velice podobně, a po velice bojovných 20 minutách jsme drželi odpovídající náskok 13 bodů. Začátek druhé půle, ale vyšel mnohem lépe domácím, kteří hlavně díky zónové obraně a několika rychlým brejkům stáhli na 44:48. Po oddechovém čase se náš tým opět vrátil k velice dobré obraně, která měla za následek opět naše vedení o 10-12 bodů. Díky několika přesným střelám z dálky jsme zničili domácím zónu a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Díky velice dobré obraně porážíme, opět v neúplné sestavě, rozjetý Baník Most A a připisujeme si letošní první zářez na pažbu. „Za tuto výhru jsme všichni velice rádi, po dvou úvodních prohrách, už jsme byli trošku nervózní. Dneska jsme vyhráli určitě díky velice dobré obraně, protože dostat od tak útočně laděného týmu na jejich palubovce pouze 61 bodů je pro nás velice dobrá vizitka. Věřím, že tato výhra nás nakopne a na další nebudeme dlouho čekat“ zhodnotil těsně po utkání trenér našich mužů Jakub Hnátek. Další kolo se odehraje netradičně v sobotu, kdy na domácí palubovce (hala ZŠ Přemyslovců) hostíme 12. 11. od 16:30 ex-1.ligový tým BA Lynx Liberec, který zatím nepoznal v této sezoně přemožitele a je hlavním adeptem na titul v letošním ročníku Severočeské ligy. Věříme, že v prvním domácím utkání nás přijdete podpořit v hojném počtu a vytvoříte tradiční skvělou atmosféru, těšíme se na Vás!  

BODY BA LOUNY: JAKEŠ Martin 24 (3x3), HNÁTEK Jakub 19 (4), VÍT Jiří 15, FREIBERG Pavel 9, VACEK Michal 5, POLCAR Vojtěch 4, KROB Vlastimil, MARŠÁL Martin

  • Číst 3934 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru