Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

TYGŘI PORÁŽEJÍ RYSY Z KLADNA I PODRUHÉ

BK Kladno – BA Tygři Louny 49:71 (4:15 18:40 34:54)

V neděli 6. 11. čekal na naší tygří smečku U15 poslední zápas Nadregionální soutěže u soupeře na Kladně. Rysy z Kladna jsme v úvodním utkání této sezony porazili po vyrovnaném průběhu utkání v poslední čtvrtině a pro výhru jsme si jeli také v neděli. Poprvé v této sezoně byl do zápasu připraven náš tým v plné své síle, což bylo znát hlavně v první polovině utkání. Do utkání jsme vstoupili velice dobře a především díky důsledné obraně a zlepšenému obrannému doskoku jsme si již v první čtvrtině vybudovali rozhodující náskok 4:15. Ve stejném duchu probíhala také čtvrtina druhá, kdy jsme soupeři nenechali dát žádný jednoduchý koš, naopak díky nátlakové obraně a chybám domácích, jsme proměnili několik rychlých protiútoků a v poločase jsme vedli 18:40. Po změně stran se domácí tým pokusil ještě o snížení našeho náskoku, ale naši tygři si již utkání v poklidu pohlídali a ve druhém poločase si s chutí zahrál celý tým, který na Kladně vybojoval svou třetí výhru v této sezoně NRS poměrem 49:71. „S výhrou jsem opět spokojený, ale oproti minulému utkání v Klášterci musím všechny kluky pochválit za velké zlepšení a bojovnost v obraně. Mám velkou radost, když vidím, že díky zvýšené bojovnost a maximální koncentraci našich hráčů dokážeme v obraně udržet o dva roky starší kluky na domácím hřišti na 49 bodech. V útoku jsme opět předvedli, že máme stále velký problém se zakončením jasných situací, na čemž musíme v tréninku hodně zapracovat. Dnes bych chtěl pochválit za předvedený výkon především Jana Grundzu a Martina Svobodu, kteří poprvé ukázali, jaký je v nich potenciál. Máme za sebou všechna venkovní utkání a v následujících 14 dnech nás čekají 4 zápasy na domácí palubovce, ve kterých určitě budeme chtít ukázat, že se jako tým stále zlepšujeme a v domácím prostředí chceme potrápit každého soupeře.“ zhodnotil druhou výhru v řadě trenér U15 Martin Jakeš. Další utkání hrají Tygři U15 příští týden v pondělí od 19:00 s Baníkem Most a ve středu ve stejný čas s Kláštercem. Již tuto sobotu na náš tým čekají dvě přátelská utkání proti BA Lynx Liberec (10:00 a 12:30). Více info o sobotním SOUBOJI AKADEMIÍ najdete ZDE.

Hráčské statistiky

  • Číst 3750 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru