Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

U15:PROHRA S MOSTEM, VÝHRA S KLÁŠTERCEM

BA Tygři Louny - BK Baník Most 45:51 (10:16 21:28 37:39)

Netradičně v pondělí od 19:00 předehráli naši Tygři U15 další utkání Nadregionální soutěže s týmem BK Baník Most, kterému jsme na jeho palubovce v říjnu podlehli po druhém prodloužení rozdílem 9 bodů a soupeři jsme tak měli co vracet. Baníkovci k nám přijeli v plné sestavě a dal se opět očekávat vyrovnaný a bojovný basketbal. My jsme ale opět vstoupili do utkání velice špatně a především díky nedůsledné obraně a nekolektivnímu výkonu v útoku naší trojice Kocourek – Kocourek – Kocek jsme Baník pustili hned od začátku utkání do 10tibodového vedení, které jsme díky zlepšení v obraně dokázali do poločasu stáhnout na 21:28. V druhém poločase jsme dokázali zlepšenou obranou dotáhnout soupeře na rozdíl dvou bodů, ale opět se ukázala naše sobeckost a nekolektivní hra, která nás v poslední čtvrtině připravila o to, abychom mohli pomýšlet na vítězství. „Jsem zklamaný, protože dnes jsme na Baník měli, ale opět jsme vyhořeli v týmovém pojetí hry na útočné polovině a neproměňování jasný příležitostí. Jestli si někteří naši hráči neuvědomí, že na hřišti je 5 hráčů, budeme mít se silnějšími soupeři vždy problém.“ Hodnotil prohrané utkání s Mostem trenér U15 Martin Jakeš.  

Statistika utkání

BA Tygři Louny - TJ Kláštěrec nad Ohří 61:31 (19:4 41:11 58:23)

Ve středu, opět netradičně od 19:00, jsme přivítali družstvo TJ Klášterec nad Ohří, které přijelo pouze se 6ti hráči, což toto utkání ovlivnilo především v tom, že soupeř na nás hrál celých 40 minut zónovou obranu, s kterou jsme si chvílemi nevěděli rady. V tomto utkání dostala velkou porci minut celá lavička a především Martin Bleha všem ukázal, jak se má využít příležitost na hřišti. Vzhledem k tomu, že v poslední čtvrtině jsme nebili schopní ohrozit 8 minut soupeřův koš a za toto období, které jsme prohráli 3:9!!!, jsme dali pouze tři body, skončilo utkání výsledkem 61:31. „Dnešní utkání bylo poznamenané tím, že soupeř přijel v malém počtu a hrál na nás celé utkání zónovou obranu. Naši hráči se snažili hodně střílet z dlouhé vzdálenosti, což není naše parketa a v utkání jsme nastříleli pouze 61 bodů. Velice dobré vstupy na hřišti měl Martin Bleha, který dokázal využít každé příležitosti ke střelbě na koš, ve stále lepším světle se také na hřišti jeví Honza Grundza a Kuba Drinka, z čehož mám velkou radost. Bota nás opět tlačila na útočné polovině v týmové spolupráci, na které musíme v nejbližších trénincích zapracovat.“ Zhodnotil středeční výhru trenér Martin Jakeš.

Statistika utkání

  • Číst 3842 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru