Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

SČL:MUŽI NEDALI USK SLAVII LIBEREC ŠANCI

BA Louny - USK Slavia Liberec 89:60 (29:13 42:33 69:41)

Páteční utkání proti USK Slavia Liberec, jako předehrávka 7. kola Severočeské ligy, nebyla pro náš tým nijak velkou prověrkou, neboť soupeř přijel pouze s 5 hráči a ještě před začátkem utkání, bylo rozhodnuto o vítězi. V utkání naskočili všichni naši hráči, všichni se zapsali do listiny střelců a v poklidném tempu, ne příliš pohledného utkání, jsme si připsali druhou letošní výhru do tabulky SČL.

BODY BA LOUNY: PASTYŘÍK Jan 14, POLCAR Vojtěch 14, JAKEŠ Martin 10 (2x3), VACEK Michal 10, FREIBERG Pavel 10, KROB Vlastimil 9 (3x3), HNÁTEK Jakub 7 (1x3), PATZAK Kamil 7 (1x3), VÍT Jiří 6, PELC Michal 2

Hodnocení utkání pohledem soupeře:

V pátek 25.11.2016 jsme předehrávali utkání v Lounech s tamní BA Louny. Důvodem předehrávky byl požadavek některých hráčů, že v termínu 2.12.2016, kdy se utkání mělo hrát, jsou mimo Liberec na oslavě narozenin. Trenér zajistil u soupeře náhradní termín a přesto do Loun odjelo pouze 5 hráčů, jejichž šance na úspěch byla minimální. Bohužel Ti, kteří o změnu termínu žádali, na utkání stejně neodjeli a "podrazili" tím svoje spoluhráče i trenéra. Soupeř nastoupil v nejsilnějším možném složení s exligovými hráči - Pastyříkem, Jakešem a Freibergem, které doplnili Hnátek, Krob, Polcar a další. Základní sestava ve složení Plášil, Šviha, Zmeškal, Janota a Novotný musela odehrát celé utkání bez střídaní a to se projevilo především na způsobu bránění. I přes tuto skutečnost jsme odehráli dvě velmi dobré čtvrtiny, kde jsme soupeře přehrávali nebo byli minimálně vyrovnaní. Bohužel se nám opět nepovedl začátek utkání a první čtvrtinu jsme prohráli 29:13. V závěru této čtvrtiny trefil domácí hráč Krob tři trojky za sebou. Do druhé čtvrtiny jsme nastoupili se změnou obrany. Ze zónové 3-2 jsme přešli na osobní a začalo se nám dařit i herně.Druhou čtvrtinu jsme vyhráli 13:20. Po přestávce jsme bohužel vypadli z tempa a domácí utkání rozhodli, když tuto čtvrtinu vyhráli poměrem 27:8. V rozmezí 2 až 8 minuty jsme nevstřelili ani bod. Do poslední čtvrtiny nastoupili hráči již značně fyzicky vyčerpaní, ale odhodlaní rozdíl ve skóre nezhoršit, což se povedlo. Tuto část utkání jsme odehráli 20:19. Hráči dodrželi po celé utkání taktické pokyny trenéra - hrát s minimem faulů a pokud možno "dlouhý" útok tak, aby všichni dohráli a utkání fyzicky zvládli.

  • Číst 3459 krát

Zanechat komentář

zpátky nahoru