Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

TYGŘI U15 NESTAČILI NA KARLOVY VARY

BA Tygři Louny - Thermia K. Vary 46:103 (10:18 24:47 43:67)

Článek bude doplněn.

Utkání pohledem soupeře: Do posledního zápasu základní části jsme nastoupili po výhře v Klášterci plni odhodlání a chtěli jsme si poslední zápas U15 roku 2016 náležitě užít. Povedlo se nám nastoupit na naše poměry až překvapivě aktivně a rychle jsme se ujali vedení, které na konci první čtvrtiny činilo 8 bodů. Lounům se podařilo ve 2. čtvrtině náskok mírně snížit, ale na náš rozjetý tým to nestačilo. Ve čtvrté minutě jsme zařadili na nejvyšší převodový stupeň a udělali šňůru 23:1, po které jsme mohli do druhého poločasu jít s klidem, že se všichni do sytosti zahrajeme. Na hřiště se tak dostali i kluci, kteří v předchozích zápasech nedostávali tolik prostoru, a naopak naše stálice mohli zaslouženě odpočívat. Po poločasu přišel mírný výpadek koncentrace, který se nám ale na konci 3. čtvrtiny podařilo zkorigovat a vytvořili naší nejdelší šňůru letošní sezóny, která trvala až do konce zápasu – 43:3.