Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

MUŽI NEZVLÁDLI KONCOVKU S BK TEPLICE

BA Louny - BK Teplice 61:67 (19:7 36:33 53:54)

První utkání mužů v novém roce bylo z naší strany oblivněno účastí pouze 7 hráčů, i přes to jsme do utkání vlétli s velkou chutí a po 8 minutách byl stav 19:4. Soupeř se v průběhu utkání dostal do střelecké pohody, což praměnilo ve srovnání skóre již v poločase. Druhý poločas byl velice bojovný a převládali především obrany. S postupem času začaly docházet našemu týmu síly, což dokazuje tragická produktivita v poslední čtvrtině, ve které jsme dokázali vstřelit pouze 8 bodů a ve vyrovnané koncovce dokázal utkání urvat na svojí stranu tým z Teplic. Další utkání čeká náše muže již tento pátek 13. 1. když opět na své palubovce přivítají tým úřadujícícho mistra Sluneta Ústí n/L.

BODY BA LOUNY: JAKEŠ Martin 22 (4x3), HNÁTEK Jakub 15 (4), VÍT Jiří 9, PETERKA Tomáš 8, FREIBERG Pavel 4, KROB Vlastimil 3 (1), PATZAK Kamil