Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

SOUSTŘEDĚNÍ LIBOCHOVICE

SOUSTŘEDĚNÍ LIBOCHOVICE 2017

 

TERMÍN I: 30. 7. (neděle) až 4. 8. (pátek) 2017

ODJEZD Z LOUN V 14:00 OD 4. ZŠ - ODJEZD Z LIBOCHOVIC V 14:00

ŽÁCI U13/U14 - ŽÁKYNĚ U14 - MINIŽÁCI U12 (seznam pod textem)

 

TERMÍN II: 6. 8. (neděle) až 11. 8. (pátek) 2017

ODJEZD Z LOUN V 14:00 OD 4. ZŠ - ODJEZD Z LIBOCHOVIC V 14:00

ŽÁCI U15 - ŽÁKYNĚ U17 - MIX U11 (seznam pod textem)

 

MÍSTO KONÁNÍ: sportovní areál Libochovice

CENA: 2 800 Kč

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO:
ubytování

plná penze (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)

pitný režim
pronájem sportovišť
dozor 24 hodin denně

 

PŘIHLÁŠKY MŮŽETE POSÍLAT NA MAIL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

!!! TERMÍN PŘIHLÁŠEK DO 31. 5. 2017 !!!

 

Letní soustředění v Libochovicích bude sloužit jako příprava týmů na nadcházející sezonu 2017/2018. Na soustředění budou trénovat týmy ve stejném složení, jako budou vstupovat do nové sezony. Každý den bude rozdělen do 3 tréninkových jednotek (atletická příprava, individuální basketbalové činnosti jednotlivce, basketbal).

Povinné vybavení na soustředění:
Basketbalová (sálová) obuv, běžecká obuv i oblečení, přezůvky, světlý a tmavý tréninkový dres (triko), švihadlo, plavky, vlastní basketbalový míč (pokud máte), láhev na pití – pitný režim, kartička zdravotního pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti (viz. příloha ve spodní části stránky), lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (viz. příloha ve spodní části stránky, odvaha chuť a tréninková morálka :)

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Jakuba Hnátka +420 724 593 655 nebo Martina Jakeše +420 603 144 802.

TERMÍN I.

Žáci U13 + U14 ( 2004 + 2005 ): Drinka Jakub, Bleha Martin, Helšus František, Janás Michal, Fryč František, Everett Alex, Křivan Adam, Titlbach Jáchym, Chotěborský Nikola, Pospíšil Radek, Fousek Filip, Kramerius Josef, Vopinka Filip, Kahánek Ondřej, Frohlich Filip, Šturma Jiří 

Žákyně U14 (2004 + 2005): Štěpánková Lucie, Ivanovičová Nikol, Kuchařová Míša, Smíšková Anežka, Černá Natálka, Bláhová Šárka,  Bláhová Lenka,  Grundová Veronika, Dorůžková Stela, Keslová Adélka, Laštůvková Eliška, Lávicová Alena, Karisná Nikola, Kopecká Valerie 

Minižáci U12 (2006 + 2007): Bouda Lukáš, Srbek Matěj, Srbek David, Žák Kryštof, Mareš Martin, Hrynčuk Dominik, Havránek Zděnek, Dubiel Matyáš, Ransdorf Daniel, Segedy Jakub, Beneš Samuel, Mrkvík Jakub, Ulihanec Adam    

TERMÍN II.

Žáci U15 (2003 + 2004): Bohm Filip, Kocourek Štěpán, Kocourek Ondřej, Kučera Dominik, Kocek Dominik, Vrba Dan, Svoboda Martin, Charvát Jaroslav, Pivko Tomáš, Beneš Filip, Grundza Jan, Bohm Michal

Žákyně U17 (2001 + 2002 + 2003 + 2004): Vostatková Karolína, Pláničková Anička, Vondráčková Sabina, Hostoušová Karolína, Vostatková Natálie, Džurdženíková Adéla, Hvězdová Anička, Fuchsová Zuzana, Gotzlová Veronika, Kozlová Magdaléna

Mix U11 (2007 + 2008 + 2009): Polcar David, Havel Tomáš, Vodénka Tomáš, Vodénka Radim, Chotěborský Matěj,  Brázda Matyáš, Havlíček Filip, Džurdženíková Tereza, Svobodová Tereza, Vondráček Petr, Sedláček David, Trefný Jan, Cikánek Daniel, Starý Daniel, Havránek Daniel, Eimann Jakub, Fidranská Petra, Pelcová Štěpánka, Moravec Nicolas, Ulrich Matěj, Hostoušová Kateřina

Zanechat komentář

zpátky nahoru