Nyní nás můžete sledovat také na Facebooku a třeba nás doporučit přátelům.. Děkujeme!

BASKET ACADEMY LOUNY

„Chceme aby se kluci a holky u nás naučili soutěživosti, umění přijmout vítězství i porážky a hlavně respektovat jeden druhého!"

 

Basket Academy Louny je basketbalový klub, který byl založen v roce 2013 a navazuje na téměř dvacetiletou tradici basketbalového oddílu Sokola Louny, který působil v Lounech od září roku 1994 díky ing. Ladislav Polanovi a ing. Miroslavu Peterkovi.

Hlavní snahou a cílem Basket Academy Louny je vybudování sportovního basketbalového centra mládeže s propojením na základní školy, které bude schopné vytvořit odpovídající materiální a sociální podmínky pro rozvoj mladých talentů. Naším posláním je tedy především pohybová příprava dětí se zaměřením na rozvoj obratnosti, pohyblivosti, šikovnosti a také správný tělesný rozvoj dítěte.

V naší první mistrovské sezóně 2014/2015, kdy jsme nastupovali se smíšeným týmem mladších minižáků U12 v krajském přeboru, jsme vybojovali s více jak 30 dětmi z 28 zápasů vybojovali nečekaných, ale velice příjemných 8 výher. Jelikož je o basketbal velký zájem a naše členská základna se v této sezoně velice rozrostla, v nadcházející sezóně budeme startovat ve třech mládežnických soutěžích – U13 chlapci, U13 dívky a U12 mixy.

  • Ohodnotit tuto položku
    (6 hlasů)
  • Číst 2861 krát
Více z této kategorie: « Přípravka tygří smečky MUŽI »

Zanechat komentář

zpátky nahoru