BA Tygři Louny113
Bižuterie Jablonec n.N..27

Tygři U14 prohrávajíi s Chomutovem

BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 87:29 (22:3 44:15 65:21)

"Bez nasazení a dle mého názoru i bez chuti hrát basketbal jsme nastoupili v 8mi lidech na palubovku Levhartů Chomutov. Ti tak využili, víceméně beze zbytku, námi nabízený zákusek ve formě snadného vítězství. Na zápase jsem nenašel ani po několika dnech nic pozitivního." řekl po odevzdaném utkání hlavní trenér U14 Michal Vacek.

BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 40:79 (10:24 22:54 35:62)

"Do nedělního zápasu jsme vstoupili jako úplně jiný tým než který jsem měl k dispozici v sobotu. Nebylo to však tím, že přibyli 4 hráči u12, nýbrž nasazením a tím, jak hráči byli schopni plnit úkoly, s kterými do zápasu šli. Bohužel na konci prvního období za stavu 10:14 jsme během minuty ztratili koncentraci a nabídli svými hloupými chybami soupeři dvojciferné vedení. Až na pár momentů, kdy jsme sbírali bodové manko, jsme po zbytek zápasu chomutovským byli vyrovnaným soupeřem. Těch několik minut jsme jakoby upadali do zimního spánku a vyklízeli prostor na palubovce tak, aby soupeř několika koši za sebou mohl odskočit na 20, 30 bodů. Těžko soudit, zda-li by tyto zápasy dopadly jinak, kdybychom do nich šli po plné tréninkové zátěži." řekl po utkání Michal Vacek.

Not one other swiss replica watches manufacturer leaves a great deal from the standard techniques of the watch making industry. Revealed around the world in 2001, the RM 001 Tourbillon broke from the watch making industry tradition. From the avante-garde design, to the innovative utilization of materials and manufacturing processes the RM 001 stunned the timepiece world. Now well in to the RM series, Richard Mille is constantly on the produce racing-inspired watches of unique design.