Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny

Juniorky U19 s Kladnem bilancí 1:1

Juniorky U19 s Kladnem bilancí 1:1

"O víkend nás čekali dva zápasy s největším soupeřem o udržení, s Kladnem. Sobotu jsme měli po dlouhé době k dispozici naší druhou hostující hráčku z USK Praha Barču Kapkovou a Nike Outlet tak jsme toho chtěli využít a zvítězit. Začátek zápasu byl z obou stran velmi opatrný a nervózní což dokazuje poločasový výsledek 22:21. Ve třetí čtvrtině se ukázal potenciál našeho týmu a šňůrou 26:4 bylo o výsledku utkání rozhodnuto. V poslední čtvrtině se ještě soupeřky nadechli k náporu, ale po návratu základní sestavy jsme zápas v klidu dotáhli do vítězného konce. V neděli jsme odjížděli na odvetu na Kladno a doufali jsme v prodloužení vítězného tažení. V prvním poločase to tak vypadalo a v daleko větší přestřelce než v sobotu jsme vedli o 7 bodů. Soupeřky však do druhého poločasu nastoupily z obrovskou vervou, která byla na hranici pravidel a naše hráčky zatlačily. Pak po jednou z tvrdých zákroků musela vystřídat z pohmožděným palcem naše tahounka Terka a soupeř šňůrou téměř 20:0 otočil utkání. Holky to nevzdaly a bojovaly až do konce i přes modřiny a šrámy. I přes tuto prohru chceme bojovat až do konce sezóny o udržení a věříme, že se to vyplatí."  zhodnotil dvě důležitá utkání s Kladnem hlavní trenér Jakub Hnátek. 

 

Sokol Kladno-Tygřice Louny 82:70 (20:25 33:40 62:53)
Tygřice Louny-Sokol Kladno 67:52 (5:9 22:21 48:25)

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
Nábor Basket Academy Louny
ČBF
OKIM s. r. o.
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
EU
Ústecký Kraj
Euroregion Krušnohoří
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Sokol Pražský Moštárna Louny Toner Office SKLZ Superbasket.cz

Počet návštěv: 45968
Posledních 30 dnů: 1120 | Posledních 7 dnů: 215 | Poslední den: 17

© 2020 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne