Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny

OD 12. KVĚTNA ZAČÍNÁME TRÉNOVAT

OD 12. KVĚTNA ZAČÍNÁME TRÉNOVAT

Ministerstvo zdravotnictví připravilo pozvolný plán návratu do běžného života, který mimo jiné povoluje organizovaný trénink profesionálních i amatérských sportovců na venkovním i vnitřním sportovišti ve stejný čas s účastí nejvýše 100 osob, a tak se po nedobrovolné delší pauze od úterý 12. května 2020 opět rozjíždí kolotoč naší basketbalové akademie. Seznamy jednotlivých tréninkových skupin jsou informativní a nejsou konečné - je možné, že někdo v seznamu chybí. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního trenéra akademie Jakuba Hnátka +420 724 593 655. Těšíme se na Vás!

PŘÍPRAVKA Út 16:00 - 17:00 (3. ZŠ) / Čt 16:00 - 17:15 (3. ZŠ)

U11 MIX Po 16:00 - 17:30 (3. ZŠ) / St 16:00 - 17:00 (3. ZŠ)

Rostislav Petrus, Jan Fořtík, Barbora Bassy, Šimon Sochor, Jiří Kubiska, Natálie Jahodová, Tomáš Kroupa, Eliška Vondrová, Nicolas Vitmayer, Jan Kubeš, Adam Dolejš, Anna Horová, Nikolas Cechl, Hana Dubová, Jakub Adamec, Vojtěch Botha, Bastien Beneš, Adéla Karasová, Matěj Černý, Jakub Klonfar, Antonín Příhoda, Králík Jakub, Lenkviková Vanesa, Anna Krejčová…

U12 KLUCI Po 16:00-17:00 (4. ZŠ) / Út 17:00-18:15 (3. ZŠ) / Čt 17:15-18:30 (3. ZŠ)

Jakub Mráček, Pham DucManh, Martin Roubal, Adam Hrbek, Jan Nožina, Tobias Cechl, Nicolas Moravec, Marek Wozniak, Štěpán Hofmann, Adam Polcar, Vašek Mrkvík, Daniel Moravec, Jonáš Dub, Jakub Hora, Luka Krišan, Kryštof Titlbach, Vít Ibl, Jan Zyka, Václav Vurbs, Matěj Maier, Marek Vaja, Matěj Nováček…

U13 HOLKY Po 17:30 - 18:30 (3. ZŠ) / St 18:30 - 19:30 (3. ZŠ) / Pá 17:30 - 18:30 (3. ZŠ)

Hostoušová Kat., Lávicová J., Fidranská, Sochorová, Příhodová, Immrová, Přibíková, Nožinová, Štěpánková S., Drápalová, Drexlerová, Klímová, Černá, Vitmayerová, Dandelová, Bassy, Jahodová…

U14 KLUCI Po 18:00 - 19:30 (4. ZŠ) / St 17:15 - 18:30 (4. ZŠ) / Pá 16:00 - 17:00 (4. ZŠ)

Polcar, Mrkvík, Beneš D.,Chotěborský, Hrubeš, Vodenka R., Vodenka T., Kolovratník, Filippi, Marcelly, Beneš S., Eimann, Vondráček, Cikánek, Havránek D., Pospíšil, Ulrich, Starý, Moravec…

U15 HOLKY Po 18:30 - 20:00 (3. ZŠ) / Út 18:15 - 19:30 (3. ZŠ) / Pá 18:30 - 19:30 (3. ZŠ)

Bassy, Kopecká, Hanusová, Lávicová A., Karisná, Džurdženiková T., Svobodová, Kramná, Janderová, Šímová, Drápalová…

U15 KLUCI Po 17:00 - 18:00 (4. ZŠ) / St 16:00 - 17:15 (4. ZŠ) / Pá 15:00 - 16:00 (4. ZŠ)

Křivan, Grunt, Vopinka, Kramerius, Mareš, Havránek Z., Srbek D., Srbek M., Hrynčuk, Hořejší, Segedi, Erfurth M., Žák…

U17 KLUCI Út 18:30 - 20:00 (4. ZŠ) / Čt 18:30 - 20:30 (4. ZŠ) / Pá 18:00 - 19:00 (4. ZŠ)

U17: Filipčuk, Grundza, Bleha, Heřt, Helšus, Erfurth D., Everett, Pospíšil, Chotěborský, Titlbach, Plešinger, Bouda, Ransdorf…

U17 HOLKY Po 19:30 - 20:45 (4. ZŠ) / St 18:30 - 20:00 (4. ZŠ) / Pá 17:00 - 18:00 (4. ZŠ)

Štěpánková L., Kuchařová, Ivanovičová, Černá, Keslová, Dorůžková, Hvězdová L., Ekrtová, Laštůvková, Grundová, Lazarčiková, Drbohlavová…

U19 HOLKY Po 19:30 - 20:45 (4. ZŠ) / St 18:30 - 20:00 (4. ZŠ) / Pá 17:00 - 18:00 (4. ZŠ)

Pláničková, Nováčková, Vondráčková, Džurdženiková A., Hostoušová Kar., Vostatková, Gotzlová, Hvězdová A., Bláhová, Krešne…

MUŽI Út 19:30 – 21:00 (4. ZŠ) / Pá 19:00 - 21:00 (4. ZŠ)

Kocek, Kučera, Kocourek Š., Kocourek O., Svoboda, Pichert, Salač, Kozumplik, Funck,

VETERÁNI Út 19:30 – 21:00 (3. ZŠ) / Pá 19:30 - 21:00 (3. ZŠ)

 

Diskuze

Události

12.06.2020 16:30
Slavnostní ukončení sezóny 19/20
Nábor Basket Academy Louny
ČBF
OKIM s. r. o.
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
EU
Ústecký Kraj
Euroregion Krušnohoří
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Sokol Pražský Moštárna Louny Toner Office SKLZ Superbasket.cz

Počet návštěv: 44343
Posledních 30 dnů: 1757 | Posledních 7 dnů: 418 | Poslední den: 61

© 2020 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne