9. kolo, So 12.01 00:00

10. kolo, So 26.01 00:00

11. kolo, So 09.02 00:00

Tygři U15 si vyšlápli na USK Praha

Další utkání v žákovské lize za sebou mají naši žáci U15, kteří hráli dvojičku s USK Praha. V sobotním utkání na Folimance jsem domácí zaskočili velice dobrým vstupem do utkání, na což, ale Sovy dokázali zareagovat a do pločasu bylo skóre vyrované, což platitlo na i na konci 3. čtvrtiny. Domácí o svém vítezství rozhodli až v druhé polovině posledního dějství, který nás doslova přejeli v poměru 22:0 a o utkání bylo rozhodnuto. Drzhý den nás čekala domácí odveta, v které jsme se chtěli především poučit z hloupých chyb ze sobotního utkání a urvat na domácí palubove výhru proti lidrovi ligové tabulky. To se nám povedlo nad očekávání a především díky skvělému střeleckému vstupu do utkání (6 trojek v první čtvrtině) jsme první dějství vyhráli 33:10, z čehož byl soupeř velicre zaskočen a do konce utkání se z tohoto tvrdého direktu již nedokázal otřepat. Naši žáci tak na domácí palubovce porážejí USK Praha, jeden z nejlepších  a historicky nejúspěštějších mládežnických družstev v ČR. "Chtěl bych poděkovat klukům za to, jak přistoupili hlavně k nedělnímu zápasů, který  jsme chtěli po nevydařeném sobotním konci utkání zlvádnut celých 40 minut, což se nám povedlo na jedničku. Určitě na tom měla velký vliv první čtvrtina, kterou jsme soupeře zaskočili v poměru 33:10, což byl určitě klíčový faktor k úspěchu. Oproti sobotě byli ochotní někteří hráči nechat na hřšti maximum a bojovat pro tým po celou dobu utkání. Nejlepším hráčem celého víkendu byl jendoznačně benjamínek našeho družstva Honzik Grundza, který dal za oba víkendové zápasy 6 trojek a především začátek v neděli mu vyšel parádně. Doufám, že tento víkend se nám zrodila nová střelecká hvězda naší Tygří smečky!" zhodnotil víkendovou bilanci 1:1 hlavní trenér Tygrů U15 Martin Jakeš