14. kolo, Pá 1.3.2024 19:30
BK Teplice97
BA Louny64
13. kolo, Pá 16.2.2024 20:00
BA Louny61
BK Levharti Chomutov85
12. kolo, Pá 9.2.2024 20:00
BA Louny77
TJ Slovan Varnsdorf 79
11. kolo, So 27.1.2024 15:30
USK Slavia Liberec74
BA Louny57
10. kolo, Pá 19.1.2024 19:30
BA Louny84
BK Baník Most 82
9. kolo, Pá 5.1.2024 19:30
BA Louny73
Slavoj BK Litoměřice C..61
8. kolo, Pá 15.12.2023 19:30
BA Louny66
Veteránské Naděje Děčí..62
7. kolo, Pá 1.12.2023 20:00
BA Louny59
BK Teplice79
6. kolo, So 25.11.2023 16:00
BK Levharti Chomutov71
BA Louny61
5. kolo, Pá 10.11.2023 19:30
TJ Slovan Varnsdorf 80
BA Louny62
10. kolo, Pá 8.3.2024 19:30
BA Louny120
Válečnice Děčín31
9. kolo, So 24.2.2024 19:00
Slavoj Litoměřice55
BA Louny90
6. kolo, Pá 16.2.2024 18:00
BA Louny61
BK Teplice44
8. kolo, Pá 9.2.2024 18:00
BA Louny91
Levhartice Chomutov "C..62
5. kolo, Pá 8.12.2023 19:30
Válečnice Děčín54
BA Louny69
4. kolo, Pá 1.12.2023 18:00
BA Louny64
Slavoj Litoměřice54
3. kolo, Pá 17.11.2023 14:00
Levhartice Chomutov "C..56
BA Louny75
2. kolo, Pá 20.10.2023 19:15
BK Lvice Litoměřice32
BA Louny79
1. kolo, Pá 6.10.2023 19:30
BK Teplice53
BA Louny69
10. kolo, St 19.4.2023 19:15
BK Teplice63
BA Louny54
7. kolo, So 27.4.2024 10:00
Kelti Nové Strašecí72
BA Tygři Louny68
13. kolo, So 13.4.2024 18:00
BŠ Tygři Praha C69
BA Tygři Louny96
12. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
BA Tygři Louny58
BK Sokolov69
11. kolo, So 9.3.2024 10:00
BK Beroun62
BA Tygři Louny70
4. kolo, Ne 18.2.2024 12:00
BA Tygři Louny48
BK Beroun41
2. kolo, Ne 28.1.2024 16:00
Sokol Vyšehrad51
BA Tygři Louny78
9. kolo, So 27.1.2024 10:00
BA Tygři Louny79
Sokol Vyšehrad45
8. kolo, So 13.1.2024 10:00
TJ Thermia Karlovy Var..55
BA Tygři Louny78
14. kolo, So 16.12.2023 10:30
BA Tygři Louny79
Kelti Nové Strašecí66
6. kolo, So 2.12.2023 11:00
BA Tygři Louny66
BŠ Tygři Praha C61
12. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
BA Tygřice Louny41
BŠ Tygři Praha B84
10. kolo, Ne 14.4.2024 14:00
BK Karlovy Vary68
BA Tygřice Louny43
9. kolo, So 13.4.2024 16:00
DBaK86
BA Tygřice Louny58
8. kolo, Ne 24.3.2024 09:00
BK Lvice Litoměřice56
BA Tygřice Louny39
4. kolo, St 13.3.2024 18:30
BA Tygřice Louny49
DBaK80
6. kolo, Ne 3.3.2024 12:15
HB Basket Praha B59
BA Tygřice Louny61
5. kolo, So 2.3.2024 11:45
BŠ Tygři Praha B64
BA Tygřice Louny52
3. kolo, So 17.2.2024 11:00
BA Tygřice Louny49
BK Karlovy Vary64
1. kolo, So 27.1.2024 12:00
BA Tygřice Louny42
BK Lvice Litoměřice84
6. kolo, Ne 7.4.2024 12:30
BK Sluneta Ústí n. L. ..64
BA Tygři Louny65
5. kolo, So 6.4.2024 10:00
BK Baník Most34
BA Tygři Louny104
4. kolo, So 16.3.2024 18:00
BK Kralupy junior48
BA Tygři Louny73
3. kolo, Ne 3.3.2024 09:00
BA Tygři Louny114
BK Baník Most21
2. kolo, So 2.3.2024 14:00
BA Tygři Louny54
BK Sluneta Ústí n. L. ..58
1. kolo, So 10.2.2024 10:00
BA Tygři Louny47
BK Kralupy junior79
14. kolo, Ne 21.1.2024 09:00
BA Tygři Louny71
BK Sluneta Ústí n. L. ..52
13. kolo, So 20.1.2024 11:00
BA Tygři Louny54
BK Horejsek Děčín B89
12. kolo, Ne 7.1.2024 10:00
BK Baník Most23
BA Tygři Louny105
11. kolo, So 6.1.2024 17:00
BK Sokolov82
BA Tygři Louny42
10. kolo, So 16.3.2024 14:15
TJ Sokol Kladno56
BA Tygřice Louny96
7. kolo, Ne 10.3.2024 11:30
BA Tygřice Louny53
DBaK B65
9. kolo, So 24.2.2024 11:00
BA Tygřice Louny119
BSK Tatran Kraslice9
8. kolo, So 10.2.2024 15:00
BK Kralupy junior46
BA Tygřice Louny78
6. kolo, So 6.1.2024 09:30
BA Tygřice Louny63
BK Levhartice Chomutov..41
5. kolo, So 9.12.2023 11:00
BA Tygřice Louny60
TJ Sokol Kladno50
4. kolo, So 18.11.2023 13:00
BSK Tatran Kraslice43
BA Tygřice Louny123
3. kolo, So 4.11.2023 09:30
BA Tygřice Louny93
BK Kralupy junior16
2. kolo, So 14.10.2023 10:00
DBaK B60
BA Tygřice Louny44
1. kolo, So 30.9.2023 09:00
BK Levhartice Chomutov..34
BA Tygřice Louny97
6. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
BK Kladno57
BA Tygři Louny67
5. kolo, So 13.4.2024 11:30
ŠSK Slaný51
BA Tygři Louny55
4. kolo, So 23.3.2024 16:45
BK Teplice 51
BA Tygři Louny105
3. kolo, Ne 10.3.2024 09:30
BA Tygři Louny59
ŠSK Slaný41
2. kolo, So 9.3.2024 09:30
BA Tygři Louny78
BK Kladno60
1. kolo, So 17.2.2024 09:00
BA Tygři Louny67
BK Teplice 45
14. kolo, Ne 28.1.2024 11:45
BK Beroun47
BA Tygři Louny59
10. kolo, Út 16.1.2024 18:00
Kelti Nové Strašecí46
BA Tygři Louny129
12. kolo, Ne 14.1.2024 09:00
BA Tygři Louny74
BK Baník Most 50
11. kolo, So 13.1.2024 10:00
BA Tygři Louny85
BK Teplice 56
27. kolo, So 20.4.2024 10:00
BA Tygři Louny85
AŠ Mladá Boleslav42
23. kolo, Po 15.4.2024 18:30
BA Tygři Louny108
BK Kralupy junior39
26. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
TJ Slovan Varnsdorf U..82
BA Tygři Louny42
25. kolo, So 6.4.2024 15:00
Bižuterie Jablonec n.N..59
BA Tygři Louny78
24. kolo, Ne 17.3.2024 09:30
BA Tygři Louny97
BK Kladno37
17. kolo, So 2.3.2024 12:00
BA Tygři Louny38
TJ Slovan Varnsdorf U..85
20. kolo, Ne 11.2.2024 13:00
AŠ Mladá Boleslav58
BA Tygři Louny67
19. kolo, So 10.2.2024 15:45
BK Brandýs n. Labem "B..69
BA Tygři Louny57
14. kolo, Čt 1.2.2024 19:00
BA Tygři Louny46
BK Brandýs n. Labem "B..42
18. kolo, Ne 21.1.2024 11:00
BA Tygři Louny113
Bižuterie Jablonec n.N..27
6. kolo, So 27.4.2024 14:00
BA Tygřice Louny20
ASK Lovosice0
6. kolo, So 27.4.2024 12:00
BA Tygřice Louny20
ASK Lovosice0
5. kolo, So 13.4.2024 15:15
BK Teplice89
BA Tygřice Louny12
5. kolo, So 13.4.2024 13:30
BK Teplice66
BA Tygřice Louny5
4. kolo, So 23.3.2024 11:00
BA Tygřice Louny11
BA LYNX Liberec93
4. kolo, So 23.3.2024 09:30
BA Tygřice Louny5
BA LYNX Liberec108
3. kolo, So 16.3.2024 17:30
ASK Lovosice68
BA Tygřice Louny37
3. kolo, So 16.3.2024 15:30
ASK Lovosice51
BA Tygřice Louny37
2. kolo, So 17.2.2024 15:00
BA Tygřice Louny37
BK Teplice31
2. kolo, So 17.2.2024 13:00
BA Tygřice Louny18
BK Teplice63
9. kolo, So 27.4.2024 10:30
Tygří smečka U115
BK Baník Most62
9. kolo, So 27.4.2024 09:00
Tygří smečka U119
BK Baník Most27
5. kolo, Ne 28.1.2024 12:15
Tygří smečka U117
Slavoj BK Litoměřice109
5. kolo, Ne 28.1.2024 10:45
BA 2006 Roudnice n.L.26
Tygří smečka U1135
3. kolo, So 16.12.2023 11:00
BK Chomutov B80
Tygří smečka U1115
3. kolo, So 16.12.2023 09:00
BK Chomutov B80
Tygří smečka U1114
2. kolo, Ne 26.11.2023 11:00
Tygří smečka U1126
BA Lynx Liberec16
2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00
BK Baník Most71
Tygří smečka U1115
1. kolo, So 21.10.2023 10:45
Tygří smečka U1118
BK Teplice102
1. kolo, So 21.10.2023 09:00
BK Chomutov A67
Tygří smečka U1118
12. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
JUNIORKY U1941
BŠ Tygři Praha B84
6. kolo, So 27.4.2024 14:00
MINIŽÁKYNĚ U1320
ASK Lovosice0
6. kolo, So 27.4.2024 12:00
MINIŽÁKYNĚ U1320
ASK Lovosice0
9. kolo, So 27.4.2024 10:30
MIX U115
BK Baník Most62
7. kolo, So 27.4.2024 10:00
Kelti Nové Strašecí72
JUNIOŘI U1968
9. kolo, So 27.4.2024 09:00
MIX U119
BK Baník Most27
27. kolo, So 20.4.2024 10:00
ŽÁCI U1485
AŠ Mladá Boleslav42
23. kolo, Po 15.4.2024 18:30
ŽÁCI U14108
BK Kralupy junior39
10. kolo, Ne 14.4.2024 14:00
BK Karlovy Vary68
JUNIORKY U1943
6. kolo, Ne 14.4.2024 13:00
BK Kladno57
ŽÁCI U1567
Úvod / Žákovská liga U14 II. fáze - 2018/2019 / 14.kolo / BK R&J EBC Mělník : Sokol Vyšehrad
BK R&J EBC Mělník
82 : 52
Sokol Vyšehrad
(7:19, 10:10, 27:13, 38:10 )
Počet návštěv: 83876
Posledních 30 dnů: 444 | Posledních 7 dnů: 108 | Poslední den: 13
© 2024 Basket Academy Lounsko | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze