Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny
BK Chomutov A

3. kolo, So 07.12 11:00

Tygří smečka U115
BK Chomutov A94

Tygří smečka U11

3. kolo, So 07.12 09:15

BK Horejsek Děčín A68
Tygří smečka U1124

Tygří smečka U11

2. kolo, Ne 03.11 13:00

BK Horejsek Děčín B18
Tygří smečka U1174

TJ Slovan Litoměřice

2. kolo, Ne 03.11 09:00

Tygří smečka U1155
TJ Slovan Litoměřice23

BA 2006 Roudnice n.L.

3. kolo, So 30.03 00:00

Tygří smečka U1178
BA 2006 Roudnice n.L.25

Tygří smečka U11

3. kolo, So 30.03 00:00

TJ Slovan Varnsdorf58
Tygří smečka U1122

Tygří smečka U11

2. kolo, Ne 03.03 00:00

BA 2006 Roudnice n.L.36
Tygří smečka U1171

TJ Slovan Varnsdorf

2. kolo, Ne 03.03 00:00

Tygří smečka U1197
TJ Slovan Varnsdorf15

Tygří smečka U11

1. kolo, Ne 20.01 00:00

BA 2006 Roudnice n.L.25
Tygří smečka U1176

TJ Slovan Varnsdorf

1. kolo, Ne 20.01 00:00

Tygří smečka U1198
TJ Slovan Varnsdorf15

Rozpis zápasů

Zobrazit tabulku Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
BK Horejsek Děčín A 68:24 Tygří smečka U11 07.12.2019Sobota 09:15
SLUNETA Ústí n.L. A 73:27 Slavoj BK Litoměřice 07.12.2019Sobota 09:30
SLUNETA Ústí n.L. D 45:11 Válečnice Děčín 07.12.2019Sobota 09:30
Tygří smečka U11 5:94 BK Chomutov A 07.12.2019Sobota 11:00
Slavoj BK Litoměřice 48:42 TJ Slovan Varnsdorf 07.12.2019Sobota 11:15
Válečnice Děčín 23:26 BK Baník Most 07.12.2019Sobota 11:15
BK Chomutov A 56:16 BK Horejsek Děčín A 07.12.2019Sobota 12:45
TJ Slovan Varnsdorf 22:76 SLUNETA Ústí n.L. A 07.12.2019Sobota 13:00
BK Baník Most 12:64 SLUNETA Ústí n.L. D 07.12.2019Sobota 13:00
BK Horejsek Děčín B 2:40 BK Teplice 08.12.2019Neděle 09:30
BA 2006 Roudnice n.L. -:- BK Chomutov B 08.12.2019Neděle 11:00
BK Teplice -:- TJ Slovan Litoměřice 08.12.2019Neděle 11:15
TJ Slovan Litoměřice 6:61 BK Horejsek Děčín B 08.12.2019Neděle 13:00
BK Chomutov B -:- BA Lynx Liberec 08.12.2019Neděle 13:00
BA Lynx Liberec -:- BA 2006 Roudnice n.L. 08.12.2019Neděle 15:00

Události

20.12.2019 17:00
Tygří Christmas Classic 2019
Nábor Basket Academy Louny

Hráč měsíce

1.

Barbora BASSY 58 hlasů

2.

Daniel MORAVEC 36 hlasů

3.

Petr HELLER 33 hlasů

4.

Jonáš DUB 13 hlasů

5.

Luka KRIŠAN 13 hlasů

6.

Adam POLCAR 12 hlasů

7.

Oskar FRIDAE 12 hlasů

8.

Matěj MAYER 10 hlasů
ČBF
OKIM s. r. o.
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
Lesy ČR
Nadace ČEZ
EU
Ústecký Kraj
Euroregion Krušnohoří
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Sokol Pražský Toner Office SKLZ Superbasket.cz

Počet návštěv: 36333
Posledních 30 dnů: 2214 | Posledních 7 dnů: 530 | Poslední den: 56

© 2019 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne