Basket Academy Lounsko

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Lounsko
www.balouny.cz
 

Basket Academy Lounsko
Slavoj BK Litoměřice

5. kolo, Ne 28.1.2024 12:15

Tygří smečka U117
Slavoj BK Litoměřice109

Tygří smečka U11

5. kolo, Ne 28.1.2024 10:45

BA 2006 Roudnice n.L.26
Tygří smečka U1135

Tygří smečka U11

3. kolo, So 16.12.2023 11:00

BK Chomutov B80
Tygří smečka U1115

Tygří smečka U11

3. kolo, So 16.12.2023 09:00

BK Chomutov B80
Tygří smečka U1114

BA Lynx Liberec

2. kolo, Ne 26.11.2023 11:00

Tygří smečka U1126
BA Lynx Liberec16

Tygří smečka U11

2. kolo, Ne 26.11.2023 09:00

BK Baník Most71
Tygří smečka U1115

BK Teplice

1. kolo, So 21.10.2023 10:45

Tygří smečka U1118
BK Teplice102

Tygří smečka U11

1. kolo, So 21.10.2023 09:00

BK Chomutov A67
Tygří smečka U1118

BK Chomutov A

7. kolo, Ne 16.4.2023 14:00

Tygří smečka U1121
BK Chomutov A49

BK Chomutov A

7. kolo, Ne 16.4.2023 12:00

Tygří smečka U1111
BK Chomutov A32

BK Baník Most

9. kolo, So 27.04 09:00

Tygří smečka U11
BK Baník Most

BK Baník Most

9. kolo, So 27.04 10:30

Tygří smečka U11
BK Baník Most

Rozpis zápasů

Zobrazit tabulku Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
Slavoj BK Litoměřice 110:10 BA Lynx Liberec 13.04.2024Sobota 09:30
BA LYNX Liberec 52:43 BK Teplice 13.04.2024Sobota 10:00
BA 2006 Roudnice n.L. 16:98 BK Chomutov B 13.04.2024Sobota 10:00
BK Baník Most 72:31 SLUNETA Ústí n.L. D 13.04.2024Sobota 10:00
Slavoj BK Litoměřice 116:0 BA Lynx Liberec 13.04.2024Sobota 11:15
BK Teplice 81:44 Válečnice Děčín 13.04.2024Sobota 11:30
BK Chomutov B 53:60 TJ Slovan Varnsdorf 13.04.2024Sobota 12:00
BK Baník Most 68:19 SLUNETA Ústí n.L. D 13.04.2024Sobota 12:00
Válečnice Děčín 58:64 BA LYNX Liberec 13.04.2024Sobota 13:00
TJ Slovan Varnsdorf 73:36 BA 2006 Roudnice n.L. 13.04.2024Sobota 14:00
BK Teplice U10 52:20 BK Horejsek Děčín B 14.04.2024Neděle 09:30
BK Horejsek Děčín B 34:36 TJ Slovan Litoměřice 14.04.2024Neděle 11:00
TJ Slovan Litoměřice 44:27 BK Teplice U10 14.04.2024Neděle 12:30
Tygří smečka U11 -:- BK Baník Most 27.04.2024Sobota 09:00
SLUNETA Ústí n.L. A -:- Slavoj BK Litoměřice 27.04.2024Sobota 09:30
Tygří smečka U11 -:- BK Baník Most 27.04.2024Sobota 10:30
Slavoj BK Litoměřice -:- TJ Slovan Varnsdorf 27.04.2024Sobota 11:15
TJ Slovan Varnsdorf -:- SLUNETA Ústí n.L. A 27.04.2024Sobota 13:00

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
Národní sportovní agentura Město Louny ČBF EXAFIN
Nadace ČEZ
BOMBU ENERGY
CH.E.S group Goodfellas Barber Shop
Ústecký Kraj
Toner Office tcld SPOPHY
Lounský Press
Agroslužby Polcar
Minipivovar Domov Sokol Pražský Autodoprava Havlíček Superbasket.cz North District Kino Svět Starej Fotr Domy pro Vás

Počet návštěv: 83543
Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 134 | Poslední den: 18

© 2024 Basket Academy Lounsko | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne