Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny

Tygříci U11 mají bronz z Národního Finále!

Tygříci U11 mají bronz z Národního Finále!

Závěr letošní sezóny pro naše U11ky byl opravdu velkolepý. 26. -28. dubna jsme se totiž zúčastnili Mistrovství České republiky této kategorie v mixech ( kluci + holky ). Pro naší akademii to byl první turnaj takového formátu a tak jsme vůbec nevěděli co nás bude na konci dubna čekat ve Žďáru nad Sázavou, kde se tento vrchol sezóny konal. Odjížděli jsme s malou nadějí na nějaký úspěch a spíše jsme si přáli, aby si tuto akci všichni užili.

Do skupiny nám systém nalosoval týmy z Pardubic a domácí Vlky ze Žďáru. Jejich souboj skončil jasným vítězstvím domácích. Do prvního utkání jsme nastoupili proti Pardubicím, a jak je naším nedobrým zvykem, tak jsme začali vlažně a dělali jsme spoustu chyb. V průběhu jsme pak získali převahu a konečně jsme začali využívat našich výhod. Zápas jsme nakonec vyhráli rozdílem 20ti bodů. Vypadalo to, že si to o první místo rozdáme ve vyrovnaném zápase s místní vlčí smečkou. My jsme ovšem do druhého zápasu nastoupili ve velkém stylu a po jednoznačném průběhu jsme si došli pro výhodný postup do čtvrtfinále. Tím naše sebevědomí vzrostlo a už jsme se těšili na druhý den koho nám los přivede do cesty.

Druhý den dopoledne nás čekal zápas pravdy. Nakonec se naším soupeřem stal tým z Vyškova, který ovšem ve své skupině prohrál pouze vyrovnaný zápas s Tygry Praha, což byl jeden z adeptů na celkové vítězství. I tak jsme si věřili a byli jsme odhodlaní postoupit do bojů o medaile. A přesně tak jsme i začali celé utkání. Na začátku jsme dominovali díky podkošovým hráčům, ale pak se na soupeře sesypala smršť ze všech postů a po 150ti procentním výkonu jsme se probojovali do nejlepší čtyřky na MČR. Ještě týž den nás čekalo semifinále proti dobře hrajícím Pandám z Čelákovic. Dlouhodobě s tímto družstvem spolupracujeme a tak se děti i mezi sebou kamarádí. O tom víc jsou zápasy vypjaté a vyrovnané. Tentokrát jsme od začátku tahali za delší konec lana právě my a tři čtvrtiny jsme byli ve vedení. Nakonec se projevila větší fyzická kondice a herní disciplína soupeře a ten nás dokázal v poslední čtvrtině poslat do souboje o třetí místo. I když jsme byli všichni po zápase smutní, tak za 10 minut už si zase všichni užívali celkového úspěchu a akce samotné. A ještě ten samý den to naši tygři všem nandali v přetahované, což zmírnilo jejich bolest… Je nutné dodat, že se před tím řádně posilnili v cukrárně :)best gold watches

V neděli nás tedy čekal zápas o bronz. Tento zápas byl už o morálce a zbylých silách našich tygrů. A oni se dokázali úplně vyždímat a i přes bolesti a strasti si došli pro vysněné medaile. Myslím, že stejně jako já si děti v unavenosti hned neuvědomili, co dokázali. Ale věřím, že to pro všechny z nás bude hlavně skvělá vzpomínka na parádní víkend. Chtěl bych poděkovat Všem co se na této akci i celé sezóně podíleli…bez Vás by to nešlo.

Diskuze

Události

22.07.2019 09:00
Příměšták Louny
04.08.2019 14:00
Soustředění Libochovice holky
11.08.2019 14:00
Soustředění Libochovice kluci

Najdete nás na Instagramu

ČBF
OKIM s. r. o.
Logio
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
Lesy ČR
Nadace ČEZ
EU
Ústecký Kraj
Euroregion Krušnohoří
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Jr. NBA League
Sokol Pražský Slavoj BK Litoměřice Superbasket.cz SKLZ Toner Office

Počet návštěv: 27927
Posledních 30 dnů: 722 | Posledních 7 dnů: 266 | Poslední den: 43

© 2019 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne