Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny
BK Teplice

8. kolo, Pá 06.12 20:00

Basket Academy Louny66
BK Teplice64

Basket Academy Louny

7. kolo, Pá 22.11 19:45

BK Baník Most B42
Basket Academy Louny104

BK Baník Most

6. kolo, Pá 15.11 20:00

Basket Academy Louny65
BK Baník Most 75

Basket Academy Louny

5. kolo, Pá 01.11 20:00

BK Levharti Chomutov54
Basket Academy Louny89

BA 2006 Roudnice n.L.

4. kolo, Pá 25.10 20:00

Basket Academy Louny106
BA 2006 Roudnice n.L.78

Basket Academy Louny

3. kolo, Pá 11.10 19:30

BK Teplice87
Basket Academy Louny82

BK Baník Most B

2. kolo, Pá 04.10 20:00

Basket Academy Louny96
BK Baník Most B41

Basket Academy Louny

1. kolo, Pá 20.09 19:45

BK Baník Most 89
Basket Academy Louny72

BK Baník Most

17. kolo, Pá 01.02 19:30

Basket Academy Louny72
BK Baník Most 88

Basket Academy Louny

18. kolo, Út 29.01 19:30

USK Slavia Liberec62
Basket Academy Louny78

Basket Academy Louny

9. kolo, Pá 13.12 18:15

BA 2006 Roudnice n.L.
Basket Academy Louny

BK Levharti Chomutov

10. kolo, Pá 10.01 20:00

Basket Academy Louny
BK Levharti Chomutov

Příměšťák Louny

TERMÍN: 22. - 26. červenec 2019
MÍSTO: areál ZŠ přemyslovců

PROGRAM U13 + U11

Příchod                    08.00 – 09.00
Dopolední trénink      09.00 – 11.00 (svačina)
Oběd                       11.30 – 13.00
Pauza                     13.00 – 14.00
Odpolední trénink     14.00 – 16.00 (svačina)
Večeře                    16.30 – 18.00
Večerní trénink         18.30 – 20.00
Odchod                   20.00

Cena 2000 Kč

Chlapci (U13)

Vodenka Tomáš, Vodenka Radim, Havel Tomáš, Chotěborský Matěj, Hrubeš Denis, Filippi Martin, Marcelly Vašek, Kolovrátník Filip, Koleňák Patrik, Starý Daniel, Cikánek Daniel, Ulrich Matěj, Havránek Daniel, Nožina Jan, Cechl Tobias, Hrbek Adam, Moravec Nicolas, Pospíšil Tomáš, Jakub Mráček

Mix (U11)

Wozniak Marek, Zouhar Matěj, Jenček Jan, Mrkvík Václav, Polcar Adam, Titlbach Kryštof, , Fridae Oskar, Hora Jakub, Krišan Luka, Dub Jonáš, Mayer Matěj, Moravec Daniel, Nováček Matěj, Nožinová Hana, Štěpánková Sofie, Zach Jiří, Kroupa Tomáš, Jahodová Natálie, Pastrňáková Justýna, Sochor Šimon, Bassy Barbora, Vurbst Václav, Vája Marek

PROGRAM PŘÍPRAVKA

Příchod                    08.00 – 09.00
Dopolední trénink      09.00 – 11.00 (svačina)
Oběd                       11.30 – 13.00
Pauza                     13.00 – 14.00
Odpolední trénink     14.00 – 16.00 (svačina)
Odchod                   16.30

best replica watches

Cena 1500 Kč

Přípravka

Dubová Hana, Horová Anna, Vondrová Eliška, Nippauerová Marie, Roháčová Šárka, Dolejš Adam, Bárta Antonín, Strachotová Alžběta, Kubeš Jan, Nicolas Cechl, Josef Pergler…..

Cena zahrnuje oběd/večeři (polévka, hlavní jídlo, pití), pitný režim, dopolední/odpolední svačinu a tričko s logem Tygři smečka. Přihlášku je třeba zaslat nejpozději do 30. června 2019 na email mj15@seznam.cz. V případě dotazů neváhejte kontaktovat Jakuba Hnátka na +420 724 593 655.best diamond watches

Události

20.12.2019 17:00
Tygří Christmas Classic 2019
Nábor Basket Academy Louny

Hráč měsíce

1.

Kamil PATZAK 28 hlasů

2.

Jakub HNÁTEK 17 hlasů

3.

Michal VACEK 17 hlasů

4.

Dominik KOCEK 17 hlasů

5.

Martin JAKEŠ 15 hlasů

6.

Jiří VÍT 13 hlasů

7.

Vlastimil KROB 11 hlasů

8.

Dominik KUČERA 11 hlasů
ČBF
OKIM s. r. o.
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
Lesy ČR
Nadace ČEZ
EU
Ústecký Kraj
Euroregion Krušnohoří
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Sokol Pražský Toner Office SKLZ Superbasket.cz

Počet návštěv: 36333
Posledních 30 dnů: 2214 | Posledních 7 dnů: 530 | Poslední den: 56

© 2019 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne