Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny
BK Děčín juniorka

4. kolo, Pá 21.2.2020 20:00

BA Louny96
BK Děčín juniorka57

BA Louny

3. kolo, So 8.2.2020 19:00

TJ Slovan Varnsdorf 91
BA Louny83

BA 2006 Roudnice n.L.

2. kolo, Pá 31.1.2020 20:00

BA Louny83
BA 2006 Roudnice n.L.54

BK REAL Roudnice n.L.

1. kolo, Pá 17.1.2020 20:00

BA Louny85
BK REAL Roudnice n.L.62

BA Louny

9. kolo, Pá 13.12.2019 18:15

BA 2006 Roudnice n.L.58
BA Louny98

BK Teplice

8. kolo, Pá 6.12.2019 20:00

BA Louny66
BK Teplice64

BA Louny

7. kolo, Pá 22.11.2019 19:45

BK Baník Most B42
BA Louny104

BK Baník Most

6. kolo, Pá 15.11.2019 20:00

BA Louny65
BK Baník Most 75

BA Louny

5. kolo, Pá 1.11.2019 20:00

BK Levharti Chomutov54
BA Louny89

BA 2006 Roudnice n.L.

4. kolo, Pá 25.10.2019 20:00

BA Louny106
BA 2006 Roudnice n.L.78

ASK Lovosice

2. kolo, Pá 02.10 19:30

BA Louny
ASK Lovosice

BA Louny

3. kolo, Pá 09.10 18:30

BA 2006 Roudnice n.L.
BA Louny

BK Baník Most B

4. kolo, Pá 23.10 19:30

BA Louny
BK Baník Most B

BA Louny

5. kolo, So 07.11 18:00

BK Levharti Chomutov
BA Louny

BA Louny

7. kolo, Pá 27.11 19:30

ASK Lovosice
BA Louny

BA 2006 Roudnice n.L.

8. kolo, Pá 11.12 19:30

BA Louny
BA 2006 Roudnice n.L.

BA Louny

9. kolo, Pá 18.12 00:00

BK Baník Most B
BA Louny

BK Levharti Chomutov

10. kolo, Pá 08.01 19:30

BA Louny
BK Levharti Chomutov

Příměšťák Louny

TERMÍN: 27. - 31. červenec 2020
MÍSTO: areál ZŠ přemyslovců

PROGRAM U12 + U11

Příchod                    08.00 – 09.00
Dopolední trénink      09.00 – 11.00 (svačina)
Oběd                       11.30 – 13.00
Pauza                     13.00 – 14.00
Odpolední trénink     14.00 – 16.00 (svačina)
Večeře                    16.30 – 18.00
Večerní trénink         18.30 – 20.00
Odchod                   20.00

Cena 2000 Kč

Chlapci U12: Jakub Mráček, Pham DucManh, Martin Roubal, Adam Hrbek, Jan Nožina, Tobias Cechl, Nicolas Moravec, Marek Wozniak, Štěpán Hofmann, Adam Polcar, Vašek Mrkvík, Daniel Moravec, Jonáš Dub, Jakub Hora, Luka Krišan, Kryštof Titlbach, Vít Ibl, Jan Zyka, Václav Vurbs, Matěj Maier, Marek Vaja, Matěj Nováček

U11: Rostislav Petrus, Jan Fořtík, Barbora Bassy, Šimon Sochor, Jiří Kubiska, Natálie Jahodová, Tomáš Kroupa, Eliška Vondrová, Nicolas Vitmayer, Jan Kubeš, Adam Dolejš, Anna Horová, Nikolas Cechl, Hana Dubová, Jakub Adamec, Vojtěch Botha, Bastien Beneš, Adéla Karasová, Matěj Černý, Jakub Klonfar, Antonín Příhoda, Králík Jakub, Lenkviková Vanesa, Anna Krejčová,

PROGRAM PŘÍPRAVKA

Příchod                    08.00 – 09.00
Dopolední trénink      09.00 – 11.00 (svačina)
Oběd                       11.30 – 13.00
Pauza                     13.00 – 14.00
Odpolední trénink     14.00 – 16.00 (svačina)
Odchod                   16.30

Cena 1500 Kč

Přípravka:
Antonín Bárta, Jan Plecháč, Hana Davidová, Alžběta Strachotová, Kristýna Riedlová, Kulíšek Petr, Johana Chrobáková, Tomáš Polcar.....

Cena zahrnuje oběd/večeři (přípravka/ U11 a U12) (polévka, hlavní jídlo, pití), pitný režim, dopolední/odpolední svačinu a tričko s logem Tygři smečka. Přihlášku je třeba zaslat nejpozději do 15. června 2020 na email mj15@seznam.cz. V případě dotazů neváhejte kontaktovat Jakuba Hnátka na +420 724 593 655.

Události

Žádné nadcházející události.
Nábor Basket Academy Louny

Hráč měsíce

1.

Dominik KOCEK 78 hlasů

2.

Samuel SALAČ 70 hlasů

3.

Šimon PICHERT 45 hlasů

4.

Michal VACEK 35 hlasů

5.

Vojtěch POLCAR 30 hlasů

6.

Jakub HNÁTEK 28 hlasů

7.

Ondřej POLAN 28 hlasů

8.

Martin JAKEŠ 27 hlasů
ČBF
OKIM s. r. o.
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
Ústecký Kraj
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Sokol Pražský Moštárna Louny Toner Office SKLZ Superbasket.cz

Počet návštěv: 48965
Posledních 30 dnů: 1444 | Posledních 7 dnů: 311 | Poslední den: 37

© 2020 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne