Basket Academy Louny

SPORTOVNÍ STŘEDISKO TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
Basket Academy Louny
www.balouny.cz     

Basket Academy Louny
BA Tygři Louny

1. kolo, So 07.03 15:00

BK Horejsek Děčín95
BA Tygři Louny18

BA Tygři Louny

1. kolo, So 07.03 13:00

BK Horejsek Děčín75
BA Tygři Louny18

Sluneta Ústí nad Labem

9. kolo, Po 10.02 19:00

BA Tygři Louny35
Sluneta Ústí nad Labem..58

Sluneta Ústí nad Labem

9. kolo, Po 10.02 17:00

BA Tygři Louny36
Sluneta Ústí nad Labem..73

Sluneta Ústí nad Labem

5. kolo, Po 10.02 00:00

BA Tygři Louny36
Sluneta Ústí nad Labem..73

Sluneta Ústí nad Labem

5. kolo, Po 10.02 00:00

BA Tygři Louny35
Sluneta Ústí nad Labem..58

BA Tygři Louny

8. kolo, So 25.01 13:00

BK Chomutov24
BA Tygři Louny61

BA Tygři Louny

8. kolo, So 25.01 11:00

BK Chomutov27
BA Tygři Louny36

Válečníci Děčín B

7. kolo, So 11.01 11:00

BA Tygři Louny62
Válečníci Děčín B..32

Válečníci Děčín B

7. kolo, So 11.01 09:00

BA Tygři Louny61
Válečníci Děčín B..29

BA Tygři Louny

1. kolo, So 03.10 00:00

BK Teplice
BA Tygři Louny

BA Tygři Louny

1. kolo, So 03.10 00:00

BK Teplice
BA Tygři Louny

BK Chomutov

2. kolo, So 17.10 00:00

BA Tygři Louny
BK Chomutov

BK Chomutov

2. kolo, So 17.10 00:00

BA Tygři Louny
BK Chomutov

BA Tygři Louny

3. kolo, So 07.11 00:00

BA 2006´Roudnice n/L
BA Tygři Louny

BA Tygři Louny

3. kolo, So 07.11 00:00

BA 2006´Roudnice n/L
BA Tygři Louny

Slavoj BK Litoměřice

5. kolo, So 05.12 00:00

BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice

Slavoj BK Litoměřice

5. kolo, So 05.12 00:00

BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice

BK Teplice

6. kolo, So 19.12 00:00

BA Tygři Louny
BK Teplice

BK Teplice

6. kolo, So 19.12 00:00

BA Tygři Louny
BK Teplice

Oblastní přebor minižáků U13 2019/2020
10.kolo

Městská sportovní hala, 18.2.2020 17:45

BK Chomutov

BK Chomutov

49 : 43

Válečníci Děčín B

Válečníci Děčín B

(16:10, 13:14, 9:9, 11:10 )

« Zpět na rozpis

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
Nábor Basket Academy Louny

Hráč měsíce

1.

Jakub MRKVÍK 15 hlasů

2.

David POLCAR 4 hlasy

3.

Tomáš VODENKA 4 hlasy

4.

Petr VONDRÁČEK 3 hlasy

5.

Patrik KOLEŇÁK 3 hlasy

6.

David BENEŠ 2 hlasy

7.

Matěj ULRICH 2 hlasy

8.

Dan STARÝ 1 hlas
ČBF
OKIM s. r. o.
Louny
MŠMT
AGRO ZZN
Ústecký Kraj
Agroslužby Polcar
Rehasport
Lounský Press
Koše Proti Drogám
Sokol Pražský Moštárna Louny Toner Office SKLZ Superbasket.cz

Počet návštěv: 46916
Posledních 30 dnů: 1077 | Posledních 7 dnů: 374 | Poslední den: 31

© 2020 Basket Academy Louny | Všechna práva vyhrazena | mj15@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne